بهرامیان تشریح کرد؛ جزئیاتی از وبینار «انواع پیکربندی ماشین‌های فرز cnc پنج محور»

نسخه مناسب چاپ

رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان، محورهای وبینار برون‌مرزی «انواع پیکربندی ماشین‌های فرز cnc پنج محور» را تشریح کرد.

سمانه بهرامیان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا در سمنان اظهار کرد: وبینار تخصصی و برون‌مرزی «انواع پیکربندی ماشین‌های فرز cnc پنج محور و قابلیت‌های ماشین‌کاری با آن‌ها» با هدف تقویت ارتباط علم با صنعت به همت باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

وی با بیان اینکه این وبینار از سری برنامه‌های طرح سردار دل‌ها محسوب می‌شود، اظهار کرد: در این وبینار امیرعلی تقی‌زاده عضو هیئت علمی گروه مکانیک دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان و محقق در انستیتو فورد وان گن (ksf) به سخنرانی پرداخت.

رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان، هدف از برگزاری این سمینار مجازی را تبادل اطلاعات علمی و آشنایی با آخرین دستاوردهای علمی در سطح دنیا بیان کرد و افزود: این وبینار با محورهای از پیش تعیین شده از جمله مشخصه‌های طراحی ماشین‌های ابزاری، مزایای استفاده از ماشین‌های پنج محور، پروسه ایجاد و ارسال برنامه، معیار، کاربرد ماشین‌های پنج محور و معیارهای حرکتی نوین ارائه شد.

بهرامیان با اشاره به استقبال کم‌نظیر از وبینار تخصصی و برون‌مرزی «انواع پیکربندی ماشین‌های فرز cnc پنج محور و قابلیت‌های ماشین‌کاری با آن‌ها» متذکر شد: به دلیل درخواست‌های مکرر برای برگزاری مجدد این وبینار، در تلاش هستیم ماه آینده دوره دوم این وبینار را برگزار کنیم.

وی یادآور شد: از دیگر برنامه‌هایی که در قالب طرح سردار دل‌ها از سوی باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان برگزار شد می‌توان به وبینار فناوری اطلاعات جغرافیایی با سخنرانی حسن علی‌فرجی سبک‌بار دانشیار دانشگاه تهران، تأثیر مطالعات ژنتیکی سلولی بر تحقیقات سرطان‌شناسی با سخنرانی علی مهدی‌پور شیرابه محقق دانشگاه تورنتو و مرکز سرطان‌شناسی پرنسس مارگارت اشاره کرد.

فارسی
تگ: