حجت‌الاسلام کهساری: بسیج در تمام عرصه‌ها آماده خدمت‌ به نظام است

نسخه مناسب چاپ

رئیس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان سمنان گفت: بسیج نشان داد که در تمام عرصه‌ها آماده خدمت به نظام جمهوری اسلامی است.

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از سمنان، حجت‌الاسلام رضا کهساری در جمع استادان، کارکنان و دانشجویان بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان که در آیین غبارروبی مرقد مطهر شهدای گمنام این دانشگاه شرکت کرده بودند، اظهار کرد: بسیج در طول حیات انقلاب اسلامی نشان داده که تک مأموریتی نبوده و همواره مدافع نظام است.

وی، حضور پررنگ بسیج علاوه بر دفاع مقدس در بحران‌های بلاهای طبیعی مانند زلزله و سیل را از برکات این نهاد برشمرد و افزود: بسیج در بحران کرونا که سلامت جامعه را نشانه گرفته، نشان داد که در تمام عرصه‌ها آماده خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

رئیس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان سمنان با بیان اینکه بسیج پیشانی مدافعان است، مطرح کرد: بقای بسیج یعنی بقای نظام توحیدی و الهی و وظیفه داریم با تکریم از رشادت‌های بسیج، این شجره طیبه را حفظ کنیم.

به گزارش آنا، وحید آرایی معاون پژوهش و فناوری بسیج اساتید کشور و وحید صالحی مسئول اندیشکده‌های بسیج اساتید کشور که به‌منظور بازدید از توانمندی‌ها و ظرفیت‌های علمی و پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان در این دانشگاه حضور داشتند با نثار گل و قرائت فاتحه به مقام شامخ شهدای دفاع مقدس ادای احترام کردند.

این مراسم به همت معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان در جوار گلزار سه شهید گمنام آرمیده در این دانشگاه برگزار شد.

فارسی
تگ: