تشکل سیاسی استادان

reshteh

شما اینجا هستید

نسخه مناسب چاپ

پذیرش دانشجو در 47 رشته کار‌شناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی سمنان

انتخاب رشته آزمون سراسری کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان در سال 96 به‌صورت الکترونیکی و از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی مرکز آزمون این دانشگاه امکان‌پذیر است.
ثبت‌نام از داوطلبان تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی از هفته آخر خرداد ماه آغاز می شود. داوطلبان ادامه تحصیل در مقطع کار‌شناسی ارشد این واحد دانشگاهی می‌توانند پس از اعلام نتیجه اولیه آزمون و دریافت کارنامه از سایت سازمان سنجش کشور، برای اطلاع از زمان و نحوه انتخاب رشته به سایت مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی مراجعه کنند.
انتخاب رشته برای رشته‌های دانشگاه آزاد اسلامی با استفاده از کد دسترسی مندرج در کارنامه اعلام نتایج اولیه آزمون، به‌طور مجزا و از طریق سایت مرکز آزمون این دانشگاه به نشانی www.azmoon.org انجام می‌شود و داوطلبان برای ادامه تحصیل در در مقطع کارشناسی ارشد واحد سمنان می‌توانند رشته موردعلاقه خود را از میان 47 رشته تحصیلی از مجموعه علوم انسانی و فنی و مهندسی انتخاب کنند.
رشته‌های تحصیلی موجود در دانشگاه آزاد اسلامی سمنان رشته‌های کیفی بوده و از بازار تقاضای مطلوبی در جامعه برخوردار هستند به‌طوری‌که دانش‌آموختگان این رشته‌ها نیاز کشور را در بخش‌های مختلف آموزش عالی، صنعت و تولید را مرتفع می‌کنند.

 در این واحد دانشگاهی شرایط آموزشی، پژوهشی و رفاهی در دانشگاه آزاد اسلامی سمنان به نحو مطلوبی فراهم است و دانشجویان می‌توانند از تسهیلاتی نظیر برخورداری از وام‌های صندوق رفاه، تقسیط شهریه پرداختی، استفاده از مهمانسرای مجهز دانشگاه و سایر خوابگاه‌های دانشجویی، استفاده رایگان از کتابخانه‌های دیجیتال و اینترنت پرسرعت و سایر امکانات آموزشی، پژوهشی و تحقیقاتی مناسب بهره‌مند شوند.

شایان ذکر است، زمان دقیق و جزئیات بیشتر انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی متعاقباً اعلام می شود.

سایت آزمون جهت ثبت نام:  www.azmoon.org    

                                  

لیست رشته های کارشناسی ارشد موجود در دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان

        لیست رشته های کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان 96

 

 

Share

ارتباط با دانشگاه

  • سمنان کیلومتر 5 جاده دامغان تلفن:9-33654040-023
  • رایانامه: info@semnaniau.ac.ir

 

كلمه جايگذين عكس
كلمه جايگزين عكس
كلمه جايگزين عكس
كلمه جايگزين عكس
كلمه جايگزين عكس
كلمه جايگزين عكس
كلمه جايگذين عكس