دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان

دفتر توسعه فناوری و ارتباط با صنعت و کارآفرینی

مصاحبه آزمون دکترای 97

شما اینجا هستید

نسخه مناسب چاپ

پذیرفته شدگان محترم:

در خصوص مصاحبه داوطلبان دکتری 97 به اطلاع می رساند که مصاحبه های استان سمنان در منطقه 9 و مشترک با استان های خراسان شمالی، رضوی و جنوبی در دانشگاه آزاد اسلامی مشهد از تاریخ 20 تا 25 تیرماه برگزار می شود.

آخرین برنامه زمانبندی مصاحبه دکتری سال 97 ارسال شده توسط سازمان تقدیم حضور می شود. در ضمن انتخاب مناطق مصاحبه‌ دوره دکترای تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی از ساعت 24  روز یکشنبه 10 تیرماه در سامانه www.azmoon.org  آغاز شده است و تا ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه 13 تیرماه ادامه خواهد داشت. پذیرفته شدگان برای انتخاب محل مصاحبه باید با مراجعه به سامانه مذکور منطقه محل مصاحبه خود را انتخاب کنند.

به عنوان مثال اگر داوطلبی از 40 رشته محل انتخابی خود در 15 رشته محل برای دعوت به مصاحبه پذیرفته شده و این 15 رشته محل مثلا در 5 منطقه آمایشی دانشگاه آزاد واقع شده اند، داوطلب مذکور باید با مراجعه به سایت در صورت تمایل با پرداخت هزینه مصاحبه در هر منطقه نسبت به انتخاب مناطق مذکور به صورت هر5 منطقه یا تعدادی از آنها اقدام کنند.
برای مصاحبه در هر کد رشته به ازای هر منطقه داوطلبان باید یک حق ثبت نام پرداخت کنند.
داوطلبان شرکت کننده دوره بدون آزمون دکتری تخصصی که در هنگام ثبت نام عکس، تصویر صفحه اول شناسنامه و تصویر کارت ملی را در سایت آپلود کرده اند، فقط تصویر مدرک فارغ التحصیلی(موقت یا دائم) و کارنامه فارغ التحصیلی خود را در زمان انتخاب مناطق مصاحبه آپلود کنند.
همچنین داوطلبانی که در دوره با آزمون شرکت کرده اند باید عکس، تصویر صفحه اول شناسنامه و کارت ملی را در هنگام انتخاب مناطق مصاحبه در سایت بارگزاری کنند.
لازم به ذکر است که زمان پایان انتخاب مناطق مصاحبه به هیچ وجه قابل تمدید نیست و لازم است داوطلبان در بازه مذکور نسبت به انتخاب مناطق مصاحبه خود اقدام کنند.

ضمناً ضروری است داوطلبان نسبت به تکمیل فرم اطلاعات اولیه اقدام و مدارک شناسایی و مستندات خود را به همراه فرم مذکور بصورت چاپ شده به همراه داشته باشند.

برنامه زمان بندی مصاحبه دکترای منطقه 9

 

دانلود فرم مستندات  فرم شماره (1)

 

چند نکته مهم برای متقاضیان شرکت در مصاحبه دکتری:
1) از سایت azmoon.org کارت مصاحبه دکتری اخذ و پرینت آن در روز مصاحبه همراه متقاضی باشد.
2) مدارک لازم همراه متقاضی در جلسه مصاحبه: پرینت کارت مصاحبه دکتری، تکمیل فرمهای اطلاعات اولیه داوطلبان دعوت شده به مصاحبه،کارت ملی، مستندات پژوهشی بصورت چاپ شده
3) طی هماهنگی با واحد مشهد مقرر شد یا بر اساس حروف الفبا و یا بر اساس شماره پرونده های داوطلبان که در کارت مصاحبه دکتری درج شده است برنامه زمانبندی دقیق حضور داوطلبان در جلسه مصاحبه در بازه تعیین شده به زودی اعلام شود. منتظر خبر های تکمیلی در این خصوص باشید.

 

آخرین اخبار مصاحبه دکتری در سایت دانشگاه آزاد مشهد

 

Share

ارتباط با دانشگاه

  • سمنان کیلومتر 5 جاده دامغان تلفن:9-33654040-023
  • رایانامه: info@semnaniau.ac.ir

 

كلمه جايگذين عكس
كلمه جايگزين عكس
كلمه جايگزين عكس
كلمه جايگزين عكس
كلمه جايگزين عكس
كلمه جايگزين عكس
كلمه جايگذين عكس