دفتر توسعه فناوری و ارتباط با صنعت و کارآفرینی

اطلاعات کلی مجموعه ورزشی آزادگان

شما اینجا هستید

نسخه مناسب چاپ

مجموعه ورزشی آزادگان

مجموعه ورزشی سرپوشیده آزادگان به عنوان بزرگترین و مجهز‌ترین مجموعه ورزشی سرپوشیده دانشگاهی در استان سمنان مشتمل بر یک سالن اصلی و 6 سالن فرعی است که قابلیت برگزاری کلیه رشته‌های ورزشی سالنی را دارا می‌باشد.

این مجموعه در سال 1394 و با حضور دکتر میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی به طور رسمی افتتاح و در مراسم افتتاحیه میزبان مهمترین رویداد ورزشی دانشجویان پسر دانشگاه در رشته بسکتبال بود. جاییکه سی تیم ورزشی در قالب سه دسته با یکدیگر به رقابتی جذاب و تماشایی پرداختند.

مجموعه ورزشی آزادگان دارای مساحت 6500 متر به تفکیک شامل سالن اصلی به مساحت کلی 1730 متر مربع، سالن کشتی به مساحت 340 متر مربع، سالن تنیس روی میز به مساحت 260 متر مربع، سالن بدمینتون به مساحت 340 متر مربع، سالن بدنسازیبه مساحت 290 متر مربع، سالن رزمی (تیراندازی) به مساحت 570 متر مربع و سالن شطرنج به مساحت 275 متر مربع می‌باشد.

سالن ها با کاربری برگزاری مسابقات مختلف دانشگاهی و باشگاهی، تمرینات تیم‌های دانشجویی و کارمندی و اوقات فراغت می‌باشد. کلیه سالن ها مجهز به سیستم سرمایشی و گرمایشی هواساز می باشند و امکانات صوتی در هر سالن به صورت جداگانه در نظر گرفته شده است.

 

 

ارتباط با دانشگاه

  • سمنان کیلومتر 5 جاده دامغان تلفن:9-33654040-023
  • رایانامه: info@semnaniau.ac.ir

 

كلمه جايگذين عكس
كلمه جايگزين عكس
كلمه جايگزين عكس
كلمه جايگزين عكس
كلمه جايگزين عكس
كلمه جايگزين عكس
كلمه جايگذين عكس