دفتر توسعه فناوری و ارتباط با صنعت و کارآفرینی

آیین نامه فستیوال ورزشی

شما اینجا هستید

نسخه مناسب چاپ

آیین نامه فستیوال هنرهای ورزشی دانشجویی

دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان

ورزش از دیرباز به عنوان یکی از مهمترین عوامل تامین سلامت بشر شناخته شده است. ورزشکاران همواره برای پیشرفت و موفقیت در هر رشته ورزشی ملزم به فراگیری فنون و تکنیک ها و تاکتیک های مختلف ورزشی هستند.

برخی از این قواعد و تاکنیک ها به شکلی زیبا و چشم نواز در حین اجرا توسط ورزشکاری چیره دست می تواند موجب تحسین هر بیننده ای را فراهم کند.

فستیوال هنرهای ورزشی که با همکاری مشترک دانشگاه آزاد اسلامی سمنان و هیئت ورزش های دانشگاهی استان برگزار می شود فرصتی است برای نمایش این هنرها و توانمندی ها و رقابتی جذاب برای انتخاب و معرفی بهترین ها در هر رشته ورزشی.

گرامیداشت حماسه غرورآفرین فتح خرمشهر و سالروز تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی بهترین زمان برای برگزاری نخستین دوره این فستیوال را در دو بخش هنرهای رزمی و هنرهای غیر رزمی در اختیار قرار داد تا هریک از شرکت کنندگان بتوانند توانایی های خود را به نمایش و ارزیابی داوران حاضر قرار دهند.

این فستیوال در عرصه دانشجویی و با حضور دانشجویان مراکز آموزش عالی شهرستان سمنان برگزار می شود و هر یک از شرکت کنندگان ملزم به رعایت دقیق آیین نامه فستیوال خواهند بود.

آیین نامه شرکت در فستیوال هنرهای ورزشی

 1. شرکت در این فستیوال محدود به دانشجویان بوده و هر یک از شرکت کنندگان در زمان برگزاری رقابت علاوه بر کارت دانشجویی ملزم به ارائه برگه ثبت نام، فیش واریزی هزینه ثبت نام، کارت بیمه ورزشی می باشند.
 2. حداکثر مهلت ثبت نام تا روز دوشنبه 25 اردیبهشت ماه می باشد و بدلیل انجام داوری اولیه و اعلام پذیرفته شدگان، امکان ثبت نام بعد از تاریخ قید شده امکان پذیر نیست.
 3. هر شرکت کننده می تواند حداکثر در یک رشته در هر دو بخش فستیوال ثبت نام و شرکت نماید.
 4. وسایل و تجهیزات مورد نیاز برای هنرهنمایی باید توسط شخص ورزشکار در روز برگزاری به مسئولین برگزار کننده تحویل و پس از تایید کیفیت و سلامت ابزار مورد استفاده قرار گیرد.
 5. شرکت کنندگان در زمان اجرای برنامه ملزم به پوشیدن لباس فرم ورزش مربوطه با حفظ آراستگی و پیراستگی لازم هستند.
 6. زمان اجرای برنامه برای هر شرکت کننده 3 دقیقه در نظر گرفته شده است. افزایش زمان اجرا حائز 2 امتیاز منفی خواهد بود.
 7. در صورت نیاز به پخش موسیقی خاص در زمان هنرنمایی، موسیقی مورد نظر پیش از برگزاری باید به تایید هیئت برگزار کننده رسیده و بر روی یک عدد کول دیسک تحویل گردد.
 8. ورزشکار در زمان اجرای برنامه ملزم به رعایت محدوده تعیین شده است. خروج از محدوده اجرا حائز 1 نمره منفی خواهد بود.
 9. وسیله ای که ورزشکار برای اجرای هنر ورزشی از آن سود می برد در حین اجرا نباید ازبا زمین اصابت کند. در صورت افتادن وسیله 2 نمره منفی برای شخص محاسبه می شود.
 10. هنر نمایش داده شده نباید به هیچ وجه به ورزشکار، تیم همراه، هیات اجرایی و تماشاگران آسیبی برساند.
 11. تخلیه نفس در ورزش های رزمی (کیاپ) باید بلند و واضح اجرا شود.
 12. در اجرای هنرهای گروهی مثل کاتا، فرم و یا حرکات آیینه ای هماهنگی بین اعضای گروه وجود داشته باشد.
 13. در اجرای حرکات مورد نظر هماهنگی و نظم بین حرکت و اندام ورزشکار وجود داشته باشد.
 14. ثبت نام در فستیوال به معنای پذیرش و شرکت در بخش مسابقه نخواهد بود ، نفرات پذیرفته شده برای شرکت در مرحله نهایی، پس از بررسی پرسشنامه های ثبت نام و داوری اولیه از طریق ارتباط با شماره تلفن اعلام شده معرفی خواهند شد.
 15. هزینه شرکت در فستیوال برای دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان 5 هزار تومان و برای سایر شرکت کنندگان 10 هزار تومان تعیین که از طریق واریز به شماره حساب 0111012876005 نزد بانک ملی شعبه معلم به نام دانشگاه آزاد اسلامی سمنان  قابل پرداخت می باشد.
 16. در پایان به هر یک از شرکت کنندگان گواهی معتبر شرکت در فستیوال و  به نفرات برتر هر بخش جوایز نفیسی از طرف دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان اهدا خواهد شد.
 17. زمان برگزاری روز دوشنبه مورخ اول خرداد ماه از ساعت 9 صبح در محل سالن اصلی مجموعه ورزشی آزادگان دانشگاه آزاد اسلامی سمنان خواهد بود.

 

Share

ارتباط با دانشگاه

 • سمنان کیلومتر 5 جاده دامغان تلفن:9-33654040-023
 • رایانامه: info@semnaniau.ac.ir

 

كلمه جايگذين عكس
كلمه جايگزين عكس
كلمه جايگزين عكس
كلمه جايگزين عكس
كلمه جايگزين عكس
كلمه جايگزين عكس
كلمه جايگذين عكس