مدیر تربیت‌بدنی دانشگاه آزاد اسلامی سمنان خبر داد: آغاز تمرینات تیم ملی کاراته در مجموعه ورزشی آزادگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان

نسخه مناسب چاپ

مدیر تربیت‌بدنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان با بیان اینکه تیم ملی کاراته تمریناتش را در مجموعه ورزشی آزادگان این دانشگاه آغاز کرده است، گفت: ۱۴ ملی‌پوش و ۲۴ کاراته‌کای استان سمنان در اردو حضور دارند.

حسن رستم‌زاده در گفتگو با خبرنگار آنا در سمنان اظهار کرد: تیم ملی کاراته امید جمهوری اسلامی ایران تمرینات خود را در مجموعه ورزشی آزادگان واحد سمنان آغاز کرد.

وی با اشاره به اینکه این مرحله از اردوی آماده‌سازی تیم ملی کاراته امید با شرکت ۱۴ بازیکن ملی‌پوش به همراه ۲۴ بازیکن از  کاراته‌کاران استان حضور دارند.

رستم‌زاده بابیان اینکه ورزشکاران ملی‌پوش حاضر در این اردو در سه شیفت تمرینی، به تمرینات آماده‌سازی می‌پردازند، افزود: این تمرینات زیر نظر سرمربی تیم ملی مجید عبدالحسینی و با استفاده از تجهیزات پیشرفته سالن‌های بدنسازی، رزمی و تمرینات هوازی برگزار می‌شود. 

وی از حضور چهار نفر از دانشجویان منتخب دانشگاه آزاد اسلامی در ترکیب تیم ملی خبر داد و گفت: امید فیاض‌پور، پیمان متین، محمد علی‌نژاد و مجید جاویدپور از مدال‌آوران مسابقات سراسری دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی از جمله دعوت‌شدگان به این اردو هستند.

رستم‌زاده هدف از این میزبانی را در درجه اول کمک به ارتقای سطح ورزش استان بیان کرد و  ادامه داد: شناسایی و معرفی ظرفیت‌های دانشگاه آزاد اسلامی، استفاده از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های این دانشگاه در عرصه ورزشی و فراهم کردن فرصت حضور و تجربه‌اندوزی به استعدادهای ورزشی دانشجویی از دیگر اهداف این میزبانی بوده است. 

به گزارش آنا، اردوی آماده‌سازی تیم ملی کاراته امید جمهوری اسلامی ایران از روز یک‌شنبه مورخ ۲۲ مهر در مجموعه ورزشی آزادگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان آغاز و تا روز پنج‌شنبه مورخ ۲۶ مهر ادامه خواهد یافت.

فارسی
تگ: 
Share