مدیر بازرسی دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان منصوب شد

نسخه مناسب چاپ

دکتر احمد عزیزی عضو هیات علمی واحد سمنان به سمت مدیر بازرسی دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان منصوب شد.

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، در حکمی که به امضای محمد عبدالله خانی رئیس مرکز نظارت، بازرسی و رسیدگی به شکایات دانشگاه آزاد اسلامی رسیده است، احمد عزیزی به سمت مدیر بازرسی دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان منصوب شد.

در این حکم خطاب به عزیزی ابراز امیدواری شده است که با توکل به خداوند متعال، حفظ بی‌طرفی، صداقت، اخلاق‌مداری و ضابطه گرایی در اجرای شرح وظایف این مرکز و ضمن نظارت بر حسن جریان امور در مدت همکاری، ضمن هماهنگی لازم با مرکز، همچنین اخذ مجوزهای لازم از مرکز قبل از هرگونه اقدام با ارزشیابی عملکرد مسئولان از جهت انطباق با مقررات به‌منظور پیشگیری از تخلفات احتمالی، پاسخگویی و رسیدگی به‌موقع به شکایات در جهت احقاق حقوق شاکیان اهتمام نموده، با انجام مأموریت‌های لازم جهت سرکشی از بخش‌ها یا واحدهای دانشگاهی به‌صورت موردی یا همراهی با گروه‌های اعزامی از سوی این مرکز، نسبت به ارائه گزارش‌های تحلیلی و شفاف درباره نقاط قوت و ضعف اقدام و با انعکاس سریع موارد ضروری،شامل نظرات، انتقادها و پیشنهادهای سازنده، موجبات افزایش سلامت اداری ومالی و گسترش هماهنگی و همگرایی در مجموعه خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی را فراهم آورید.

در ادامه تاکید شده است: بدیهی است داشتن استقلال عمل، نگاه اصلاحی به امور، تطابق عملکردها با استانداردهای دانشگاه، ارائه گزارشات تحلیلی مستند، امانت‌داری پرونده‌ها و سوابق در اختیار، داشتن چک لیست‌های ارزیابی و کنترل، حضور به‌موقع و مؤثر در واحدها و مراکز تابعه استان، حفظ منافع دانشگاه، تسلط بر ضوابط و مقررات و .... از مهم‌ترین ملاک‌های مورد تأکید می‌باشد.

عزیزی پیش از این معاونت آموزشی واحد سمنان، دبیر شورای آموزشی و عضویت در کمیسیون موارد خاص منطقه 10 دانشگاه آزاد اسلامی را در کارنامه اجرایی خود دارد.

فارسی
تگ: 
Share