در تعطیلات نوروزی صورت گرفت؛ اسکان بیش از ۷ هزار مسافر در واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی سمنان

نسخه مناسب چاپ

دبیر کمیته بیمه و رفاه دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان گفت: این دانشگاه در نوروز ۹۸ میزبان ۷ هزار ۲۰۰ نفر از هموطنان و اعضای خانواده دانشگاه آزاد اسلامی بود.

سیدحسین شریعت در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در سمنان اظهار کرد: استان سمنان با قرارگرفتن در کریدور ارتباطی شمال به جنوب و غرب به شرق و مجاورت در شاهراه تهران-مشهد ازجمله استان‌های پرتردد محسوب می‌شود.

وی با یادآوری آمارهای ارائه‌شده از سوی مسئولان کشوری مبنی بر اینکه استان سمنان بیشترین درصد افزایش اسکان مسافران در هتل‌های کشور را به خود اختصاص داده تصریح کرد: این استان پهناور به‌دلیل دارابودن ظرفیت‌های غنی گردشگری در ابعاد میراث فرهنگی و جاذبه‌های طبیعی مورد توجه و اقبال هم‌وطنان در اقصی نقاط کشور واقع‌شده است.

مسئول ستاد اسکان نوروزی دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان اظهار کرد: واحدهای این دانشگاه با فعال‌سازی ستادهای اسکان نوروزی برای پذیرش میهمانان در ایام تعطیلات نوروز موفق شدند قریب به ۶ هزار ۲۰۰ نفر از اعضای خانواده دانشگاه آزاد اسلامی را در قالب هزار و ۲۰۰ خانوار پذیرش و اسکان دهند.

شریعت با ابراز تأسف از حادثه سیل در استان‌های مختلف کشور، مسدودشدن راه‌های استان را یادآور شد و تصریح کرد: با مسدودشدن راه‌های ارتباطی استان سمنان، دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان هم بر اساس رسالت‌های اجتماعی خود با پذیرش و اسکان بیش از هزار نفر در قالب ۲۰۰ خانوار به هم‌وطنان درراه مانده خدمت‌رسانی کردند.

وی با تشکر از تلاش اعضای فعال ستادهای اسکان نوروزی این دانشگاه در استان سمنان، ابراز امیدواری کرد با توجه به وجود ظرفیت مناسب و ارزشمند گردشگری در آینده میزبان تعداد بیشتری از همکاران و هم‌وطنان عزیز در استان تاریخی و زیبای سمنان باشیم.

فارسی
تگ: 
Share