دانشگاه آزاد اسلامی سمنان: حماقت آمریکا بیانگر حقانیت شعارهای ملت ایران است

نسخه مناسب چاپ

شورای هماهنگی بسیجیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان با محکومیت اقدام ترامپ علیه سپاه اعلام کرد: حماقت آمریکا بیانگر حقانیت شعارهای ملت ایران علیه آمریکاست.

به گزارش گروه استان‌های خبرگزاری آنا از دانشگاه آزاد اسلامی سمنان، شورای هماهنگی بسیجیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان در محکومیت اقدام خصمانه رئیس جمهور آمریکا در قراردادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست گروه‌های تروریستی بیانیه‌ای صادر کرد. 
 
در بخشی از این بیانیه آمده است: در برهه‌ای که نقش‌آفرینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در زمینه داخلی و خارجی به‌ویژه در کمک‌رسانی به مردم سیل‌زده کشور عزیزمان ایران زبانزد خاص و عام است، استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکار، حماقت و دشمنی را با خوش‌رقصی برای صهیونیسم و تروریست خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به نمایش گذاشت. 

این بیانیه خاطرنشان می‌کند: این حماقت بیانگر حقانیت شعارهای ملت ایران علیه آمریکا و درستی راهی است که مردم ایران و منطقه در ۴۰ سال گذشته طی کرده‌اند. هر چند ارتباط سپاه و مردم برای جنایتکاران قابل تصور نیست؛ اما بدیهی است که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران چه در جنگ، چه در قهر طبیعت، چه در مقابله با گروه‌های تکفیری و چه مجاهدت در راه سازندگی، پاسبان جان و مال و ناموس این مرز و بوم است. 

این بیانیه تصریح می‌کند: این اقدام گستاخانه و جسارت رئیس جمهور تندرو و کاسب‌مسلک آمریکا خود گواه دیگری بر بی‌اعتمادی بین‌المللی به این حکومت و ضربه مهلکی به اعتبار از دست رفته این رژیم جنگ‌طلب است. این در حالی اتفاق افتاده که دونالد ترامپ بعد از روی کار آمدنش با نقض و خروج از بسیاری از معاهدات بین‌المللی صلح‌آمیز و حمایت بیش از پیش از رژیم فاسد اسرائیل، خود موجبات حمایت از تروریسم و اقدامات خصمانه در عرصه جهانی را فراهم کرده است.

این بیانیه در پایان با قدردانی از ایثارگری‌های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در عرصه‌های مختلف فرهنگی، نظامی و دینی از آغاز انقلاب شکوهمند اسلامی تاکنون تأکید می‌کند: بسیجیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد سمنان اقدام اخیر آمریکا مبنی بر قراردادن ارگان رسمی نظامی یک کشور عضو سازمان ملل متحد در لیست گروه‌های تروریستی و تضییع حقوق ملت مسلمان ایران را به‌شدت محکوم کرده و حمایت قاطع خود را از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام می‌دارد.

فارسی
تگ: 
Share