از سوی خبرگزاری آنا صورت گرفت معرفی واحدهای برتر دانشگاه آزاد اسلامی در اطلاع‌رسانی

نسخه مناسب چاپ

در روند تجلیل‌های ماهانه، واحدهای برتر دانشگاه آزاد اسلامی در راستای اطلاع‌رسانی مناسب و پوشش اخبار و فعالیت‌های دانشگاه در ماه آبان معرفی شدند.

 

به گزارش آنا، مدیر عامل خبرگزاری آنا در راستای تجلیل ماهیانه از واحدهای برتر دانشگاهی در امر اطلاع‌رسانی اخبار و انعکاس مناسب فعالیت‌های دانشگاه آزاد اسلامی از 6 واحد برتر این دانشگاه در ماه آبان قدردانی کرد.

دکتر یاسر احمدوند در نامه‌ای به 6 رئیس دانشگاه آزاد اسلامی سمنان، بجنورد، کرمانشاه، رشت، شیروان و علوم پزشکی تهران از مدیران و مسئولان روابط عمومی این واحدهای دانشگاهی و نمایندگان خبری خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی (آنا) قدردانی و تجلیل کرد.

در نامه‌های جداگانه مدیرعامل خبرگزاری آنا خطاب به روسای واحد مربوط آمده است: پیرو تصمیم خبرگزاری دانشگاه آزاد اسلامی آنا مبنی بر تشویق و تجلیل ماهانه از واحدهای برتر دانشگاه در عرصه اطلاع رسانی و فعالیت‌های رسانه‌ای از نماینده آنا و روابط عمومی آن واحد به پاس اهتمام در تعامل و همدلی با این خبرگزاری و تلاش موثر در اطلاع رسانی و ارسال بموقع اخبار و گزارش‌های فعالیت واحد دانشگاهی‌ در آبان 96 و رعایت شاخص‌های تعیین شده خبرگزاری به عنوان روابط عمومی و رابط خبری برتر تجلیل و قدردانی می‌شود.

به گزارش آنا، در این نامه‌ها، مصطفی فیض مدیر روابط عمومی واحد سمنان، لادن لنگری مدیر روابط عمومی واحد بجنورد، مجید مشک بید حقیقی مدیر روابط عمومی واحد رشت، امرالله عظیمی مدیر روابط عمومی واحد کرمانشاه، سایه بیگدلی روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی و مریم ریحانی مسئول روابط عمومی واحد شیروان به عنوان نفرات برگزیده و برتر خبرگزاری آنا در آبان معرفی شدند.

مدیر عامل آنا از تلاش های ویژه روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه در همکاری و همدلی با خبرنگاران و عکاسان آنا در پوشش اخبار و تصاویر زلزله اخیر هم تشکر کرد.

فارسی
تگ: 
Share